Witaj! :)

Poniższy poradnik odpowiada na pytanie "czym jest i jak działa poczta w okuRodzica.pl?".1. Przed przejściem do samej poczty, warto pierw zajrzeć do modułu KONFIGURACJA w panelu głównym, a konkretnie do zakładki Poczta:


- Konfiguracja poczty daje nam wybór czy chcemy zezwolić rodzicom na wysyłanie wiadomości do innych rodziców z naszej placówki. Po zaznaczeniu i zapisaniu tej opcji, wszystkim użytkownikom posiadającym konto rodzica w menu poczty pojawi się wyszukiwarka z nazwiskami rodziców.2. Sama poczta jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Po przejściu do pierwszej zakładki - Napisz wiadomość - ukazuje się nam pole z wyszukiwarką - 4 rodzaje adresatów, których możemy wyszukać (właściciel, dyrektor, nauczyciel i rodzic):3. W lewym rogu możemy wybrać grupę istniejącą w naszej placówce, aby ułatwić sobie zadanie i szybciej znaleźć poszukiwanego adresata wiadomości:4. Jeśli chcemy wysłać wiadomość do pojedynczej osoby, wystarczy ją zaznaczyć i napisać wiadomość.

W przypadku, gdy adresatów naszej wiadomości jest więcej, możemy skorzystać z funkcji "zaznaczania wszystkiego" itp. widocznych pod Listą adresatów:


Mamy nadzieję, że nasz poradnik Ci się przydał :) Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych materiałów pomocniczych!