Witaj!

W OkuRodzica robimy wszystko, by aplikacja była dla Ciebie jak najbardziej przejrzysta i prosta w obsłudze. Jeśli jednak wciąż zastanawiasz się, w jaki sposób poruszać się po panelach oraz poszczególnych funkcjonalnościach systemu, to ten poradnik stworzony jest właśnie dla Ciebie! :)Po zalogowaniu i przejściu do Panelu REKRUTACJA wita nas strona główna, czyli Pulpit.

Pulpit spełnia rolę punktu wyjścia dla wszystkich Twoich działań w obrębie panelu.


Pulpit krok po kroku:


1. Na samej górze po prawej stronie widzimy 2 istotne moduły, czyli "Zaproś Rodzica" oraz "Zaproszenia". Możemy również przejść bezpośrednio do Panelu Aktualnie Z Umową:


Moduł "Zaproś Rodzica" pozwala Ci na zaproszenie rodzica do elektronicznej rekrutacji.

Natomiast "Zaproszenia" to baza wszystkich zaproszeń rekrutacyjnych, dat ich wysłania oraz ich aktualnego stanu.


2. Po lewej stronie, przez cały czas dotrzymuje nam towarzystwa kolumna ze wszystkimi modułami panelu. Na samym środku pulpitu możemy przeczytać krótkie objaśnienia dla poszczególnych modułów oraz o ich funkcjonalnościach.

3. Gdy już stworzysz swoje własne grupy (projektowe/aktywne), będą one przez cały czas na widoku, tak abyś mógł/mogła szybko i sprawnie działać :)


4. Ostatnim elementem widocznym w panelu są przyciski umieszczone w stopce:

Przyciski te służą do kontaktu z zespołem okoRodzica.pl (technicznym administratorem oprogramowania). Jeśli w działaniu aplikacji pojawił się niespodziewany błąd lub użytkownikowi nasuwa się pytanie/propozycja jakiejś zmiany - powyższe przyciski dają taką możliwość.
Mamy nadzieję, że nasz poradnik Ci się przydał :) Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych materiałów pomocniczych!